Përsëri godet Morena Taraku , kësaj rradhe me video bombastike

Këngëtarja dhe modelja e njohur shqiptare, Morena Taraku, vazhdon të jetë shumë e ndjekur dhe e komentuar në rrjetet sociale.Së fundmi, ajo publikoi për fansat disa fotografi të reja, ku shfaqet mjaft atraktive me pamjen e re prej biondeje me flokë të gjata.Ajo e ka quajtur veten një barbi kukull në mbishkrimin e fotografisë, teksa shfaqet vetëm në pantallona dhe reçipeta.Modelja gjithashtu publikoi edhe një video, ku shihej duke u endur në park, teksa në fokus vinte të pasmet e saj JA DHE VIDEO SHTYPE REKL,AM DHE SHIKO VIDE,ON E ME POSHTME: