‘Pjesa e preferuar në trupin e mashkullit’, Albëria Hadërgjonaj sikletoset: Ufa! Të keqen halla…ndonjë gjë që nuk vihet

‘Pjesa e preferuar në trupin e mashkullit’, Albëria Hadërgjonaj sikletoset: Ufa! Të keqen halla…ndonjë gjë që nuk vihet

Këngëtarja Albërie Hadërgjonaj ka qënë e ftuar mbrëmjen e djeshme në emisionin “Klanifornia”.Ajo është pyetur nga moderatorja e emisionit, Marina Vjollca, se cila është pjesa e saj e preferuar në trupin e një mashkulli. E vendosur në siklet Albërja nuk është përgjigjur por e kaluar situatën me humor.PJESË NGA INTERVISTA:SHTYPE REKL,AM DHE SHIKO VIDE,ON: