Po Ada?! Pas SKANDALIT me Hysenin, Alvisës i ndodh e papritura!

Po Ada?! Pas SKANDALIT me Hysenin, Alvisës i ndodh e papritura!

Alvisa Qarri dhe Hysen Rama janë dy nga personazhet më të përfolur të ditëve të fundit.

Dyshja që dikur kishin një lidhje bashkë, puntatën e fundit të prime hodhën akuza kundrejt njëri-tjetrit.

Gjersa Hyseni e akuzoi për tradhëti duke pretenduar se ishin rilidhur, në anën tjetër Alvisa mohoi një gjë të tillë duke akuzuar Hysenin se ka përdodur dhunë ndaj saj, madje i tregoi edhe Borës një foto që për publikun nuk u zbulua.

Në puntatën e kësaj të hëne në program u transmetua një videomesazh nga Alvisa, ku i falenderonte të gjithë për mbështetjen.

Tashmë konkurrentja u vendos në qendër të vëmendjes dhe si duket një pjesë e madhe e publikut ka qenë me të dhe këtë e ka treguar edhe Instagrami. Ju me siguri nuk do iu besohet por pas mbrëmjes së “Prime” deri më tani Alvisa është rritur “frikshëm” në ndjekës në këtë rrjet social.

Alvisa tashmë gëzon mbi 328K followers + 67 mijë ndjekës nga mbrëmja kur ndodhi gjithçka, sipas afterparty.al

Epo vlen të themi se “zbriti nga froni” Adën e cila ishte para ngjarjes më e ndjekura e këtij sezoni të ri, tani ka mbi 303 mijë ndjekës dhe me siguri do kishte akoma më shumë, por eksperienca e saj në program përfundoi para mbylljes së sezonit./afterparty.al/