Po e tradhtoi gruan me motren e saj por tash na ka … (Video)

Pershendetje! Jam nje burr 28 vjeq jam martuar qe 4 vite, une jetoj veq me gru te dyt jemi ne pune po shume shpesh vjen me bujt motra e gruas qe osht 23 vjeqe ajo osht e pamartume thjesht vjen ne vizit te motra e saj e gruan e kam infermiere e ka dit qe osht ne pune ne ndrrim te nates. 1 nat erdhi motra e gruas ate nate nusja ishte ne pune edhe shtype rekl,am dhe shiko vide,on