“Po ku ke pas ti najherë…”/ E veshur me bikinit “milimetrik kuq e zi”, Enca “tër bon” keq rrjetin (Video)

Enca tregon format trupore në bikinit kuq e zi. Këngëtarja e njohur shqiptare, Enca Haxhia është një ndër femrat më të komentuara të showbiz-it

Enca arrin të tërheq vëmendje të madhe me fotografitë që publikon në rrjetin social Instagram, ku numëron mbi dy milionë ndjekës shtype rekl,am dhe shiko vide,on ja dhe video: