Po mendoj te heq dor nga familja njeher e pergjithmone,Ata nuk po e pranojne lidhjen time me kan kushtezuar o lere,o do…(Video)

Pershendetje te nderuar, kerkoj keshilla prej jush! Per krejt ata qe me keshillojne ju falenderoj shume. Jom ne ni gjendje shume te keqe psiqike e emocionale. Jom lexuese e rregullt ne ket faqe, mirepo nga dituria ime jo e mjaftuar
Asni here s’kom mujt me e kshillu dikon. Mirepo tash kom nevoje per kshillat tuaja. Jom 19 vjeçare, nga Kosova. Para 8 muajve e njoftova ni djale permes Instagramit.$htype relam dhe shiko videon se cfare thote kjo vajze do ju cmed.