Polici tentoi ta arrestonte, gruaja bën gjestin e “pahijshëm” ndaj policit (Video)

Një video e re e një gruaje duke u arrestuar është bërë virale, pasi gjatë momentit të vendosjes së prangave ajo tenton ta joshë policin. Klipi i ndarë nga Barstool Sports të dielën tregon gruan duke u sprapsur në një dritare të një biznesi, teksa polici ia mbante duart pas shpinës shtype rekl,am dhe shiko vide,on