Postoi foto për qejfin e saj, komentuesi i “vërs ulet” Dua Lipës: T’ia kishe kushtu një postim Shqipërisë, ndihmo njerëzit e tu

Postoi foto për qejfin e saj, komentuesi i “vërs ulet” Dua Lipës: T’ia kishe kushtu një postim Shqipërisë, ndihmo njerëzit e tu

Prej dy ditësh tashmë Shqipëria gjendet në një situatë teje të rënduar si shkak i tërmetit.

Pas kësaj ngjarje teje trag jike reagimet vijuan nga shumë emra të njohur të ekranit shqiptar, por jo vetëm.

Kujtojmë këtu që edhe këngëtaret e njohura shqiptare me famë botërore, si Dua Lipa, Bebe Rexha dhe Rita Ora bënë disa postime për gjendjen në Shqipëri ja dhe video shtype rekl,am dhe shikojeni: