Pra, me zemër të thyer, Mozzik i dedikon këngë Loredanës?

Pra, me zemër të thyer, Mozzik i dedikon këngë Loredanës?

Disa javë më parë, Mozzik publikoi këngën e tij me titull “Dhelpër dinake” që u tha se ia kishte dedikuar Loredanës pas ndarjes nga ajo. Por reperi nëpër intervista ka thënë se kënga ishte shkruar dy vite më parë. Së fundmi, Mozzik do të nxjerrë mesnatën e sotme një tjetër këngë. E mesa duket, këtë e ka vërtetë dedikim për Loredanën. Fotoja dhe përshkrimi që reperi i ka bërë kësaj kënge në Instagram, të lë të kuptosh pikërisht këtë gjë ja dhe video e keni me poshte: