Prekëse: Çifti I Njohur Kosovar Po Perballët Me Këtë Sëmundje

Prekëse: Çifti I Njohur Kosovar Po Perballët Me Këtë Sëmundje

Si në momente gazmore ashtu edhe në të hidhura, dashuria mes partnerëve asnjëherë s’duhet të anashkalohet.Një histori prekëse po përjetojnë një qift i njohur nga Kosova. Bëhet fjalë për Lirim dhe Lule Rashitin, të njohur për video gazmore në rrjetin social “Instagram”.Ata kanë publikuar një fotografi në profilin e tyre ku tregojnë se Lulja është duke kaluar ditë jo edhe aq të mira, transmeton Indeksonline..Shty.pe rek.lam.en dhe vazhdo lexo laj.min e plo.te..