Prezantuesja hap këmbët, ja si habitet Robert Berisha

Ai tregoi arsyen pse vazhdon të jetojë ende me Nora Istrefin, pse nuk po divorcohet nga ajo dhe si qëndron e vërteta e lidhjes së tij më modelen simpatike që jeton në Amerikë, ku thuhej se kishin nisur një romancë së bashku.Por në fund të intervistës prezantuesja e “Glamour Zone” Ester Bylyku, ka hapur për një moment këmbët dhe kjo gjë duket që nuk i ka ikur Robert Berishës.Shikojeni videon në minutën 25-27 shtype rekl,am dhe shiko vide,on: