Prezantuesja Shqiptare ‘Mahnitet’ Nga Përgjigj’ja E Sulmuesit Cikalleshi, I Dhuron Puthje Në Emision

Një javë me parë në procesion sportiv në Top Channel, ka qenë i ftuar edhe sulmuesi i kombëtares shqiptare Sokol Cikalleshi.Sulmuesi i kombëtares në këtë emision iu përgjigjë edhe disa pyetjeve me ‘spec’ të gazetares seksi, Alesia Bami, shkruan AlbanienshowNjë ndër pyetjet që i bëri Alessia ishte.. ‘Kur do ta blejsh Ferrardin’ Sokol? Cikalleshi ia dha një përgjigje shumë diplomatike bukuroshes nga Tirana.‘Mund të përgjigjem edhe me një shprehje. Pronarët e këtyre makinave kanë dy ditë të mira. Kur e blejnë dhe kur e shesin. Ndërkohë unë dua që kur ta blej të jem çdo ditë i lumtur’ tha Cikalleshi.