Publikohen mesazhet! Mbesa bukuroshe qorton Luana Vjollcën: Je bërë e fiksuar, si…

Publikohen mesazhet! Mbesa bukuroshe qorton Luana Vjollcën: Je bërë e fiksuar, si…

Për shkak të punës dhe jetes së saj private, Luana Vjollca, është një nga femrat më të komentuara të showbiz-it shqiptar. Ajo gjithashtu është mjaft aktive në “Instagram”, aty ku numëron plot 1.6 milionë ndjekës.Së fundmi, Luana ka publikuar në “Instastory” një bisedë që ka zhvilluar me mbesën e saj Jori Paloka në. Kjo e fundit i ka shkruar moderatores së njohur ja dhe video shtype rekl,am dhe shiko vide,on: