Publikohet një video e rrallë e Ramush Haradinajt në kohë lufte, vëmendje merr frizura e tij (VIDEO)

Ne një video të rrallë nga lufta, ish-udhëheqësi i UÇK-së, Ramush Haradinaj, shihet duke vizituar banorët e një fshati në Kosovë.

Në videon e publikuar nga Esat Shala, përveç tjerash bie në sy stili i flokëve të Haradinajt, i cili thuajsei ngjashëm është në trend edhe sot, shkruan Magazina.al

Ndonëse në kushte lufte duket se Haradinaj ka pasur shije edhe për stilin e flokëve stipe relamne meposhte dhe shiko pamjet se si dukej Ramiushi ne kohen e luftes.