Publikohet video e parë e Genta Ismajlit me të dashurin turk, këngëtarja ‘tm’erron’ me dukjen

Publikohet video e parë e Genta Ismajlit me të dashurin turk, këngëtarja ‘tm’erron’ me dukjen

Prej kohësh është përfolur për një lidhje romantike të Genta Ismajlit me një biznesmen turk që jeton në Zvicër.Ndërsa, tani kjo është konfirmuar edhe përmes një video e cila është publikuar në rrjetet sociale.Në video shihet këngëtarja shqiptare përkrah të dashurit të saj, Husen teksa duke të lumtur së bashku ja dhe video shtype rekl,am dhe shikoje: