Publikohet video ja kush i tha FEROS: Berlini nuk t’man gjith hajt se shihemi.. (Video)

Fero është një ndër reperët më të rinj dhe përfolur të momentit. Kohët e fundit ai ka qenë shumë i komentuar në median online dhe rrjetet sociale.Por Fero njihet gjithashtu edhe për diss-et me shumë repere shqiptarë e një prej tyre është Noizyt por sot dikush nga ana e Noizyt i thot diqka Feros shtype rekl,am dhe shikojeni do befasoheni: