Publikoi foto me Malumën, ndjekësit i nxjerrin zbuluar “të palarat” e mashtrimit të madh të saj

Modelja e njohur, Kejvina Kthella është një ndër emrat më të përfolur në mediat rozë ditët e fundit për shkak se ajo u mor në pyetje në lidhje me atentatin ndaj prokurorit Arjan Ndoja. Pasi emri i Kthellës doli në mesazhet që ka shkëmbyer me Redian Rrajën, nipin e deputetit të PS-së, i cili është i vetmi i arrestuar për ngjarjen në fjalë ku mbetën të plagosur tre persona shtype rekl,am dhe shiko vide,on: