Puthi Borën në sytë e të gjithëve dhe bëri gjithë shqiptarët për vete, Donaldi sot: Jam single (video)

Puthi Borën në sytë e të gjithëve dhe bëri gjithë shqiptarët për vete, Donaldi sot: Jam single (video)

Pak javë më parë, Bora Zemani dhe Donald Veshaj çuan në peshë zemrat e të gjithë shqiptarëve duke u puthur shtëpinë e Big Brother Vip.

Pas puthjes, Donaldi i bëri dhuratë partneres së tij me rastin e 3 vjetorit të lidhjes së tyre një varëse dhe ëmblësira. Ky ishte një gjest tjetër që u komentua dhe pëlqye pafund nga ndjekësit.

Por sot pas kaq shumë ditësh qëndrimi në Big Brother, Donaldi i ka habitur të gjithë me deklaratën e tij.

Në një debat me Meridianin, Donaldi ka treguar se është single dhe jo në një lidhje me Borën.

Paavrësisht të gjithë atyre që ndodhën me Borën, aktori ka treguar se ka disa gjëra për të sqaruar me të para se të japë një përgjigje nëse është apo jo i lidhur.