Rama shtyn Braçen në Lezhë/ Zv/kryeministri e sheh çuditshëm, e ndjek sërish nga pas (VIDEO)

Rama shtyn Braçen në Lezhë/ Zv/kryeministri e sheh çuditshëm, e ndjek sërish nga pas (VIDEO)

Që prej tërmetit të fuqishëm që goditi vendin, kryeministri Edi Rama dhe zv/kryeministri Erion Braçe ndodhen në terren pranë banorëve të prekur.

Së fundmi ka qarkulluar edhe një video, ku Rama shfaqet me Braçen në Lezhë teksa ecin dhe në një moment kryeministri e shtyn atë ja dhe video shtype rekl,am dhe shiko vide,on: