Reagon Arbenita pas ndarjes, modelja bën deklaratën e fortë kundër reperit

Fero dhe Arbenita duket se këtë herë kanë vendosur ta shkëpusin marrëdhënien mes tyre dhe këtë herë mesa duket e paskan seriozisht.Si fillim Arbenita e hoqi reperin nga instagrami ndërsa sot ka bërë një deklaratë që me siguri reperit nuk do ti pëlqejë aspak.Në një foto shumë sensuale, ku shfaqet veshur me të bardha, modelja shkruan: “ Ajo është një mbretëreshë me apo pa ty” dhe duket se në fakt i drejtohet Feros ja dhe video shtype rekl,am dhe shikoje: