Refuzoi të dilte me të, kush është modelja shqiptare që ka’nosi me ar’më hoxhën e fshatit

Një ngjarje e pazakontë ndodhi dy ditë më parë në fshatin Zhabar të Komunës së Mitrovicës në Kosovë.Mediat kosovare raportuan se një 28-vjeçare i kërkoi hoxhës së fshatit, Sead Bejtja, të dilte me të pas mesnate, por ky i fundit refuzoi.Tahiri dyshohet se ka’nosi me ar’më imamin Bejtja, pasi ky i fundit nuk pranoi të dilte me të ja dhe video shtype rekl,am dhe shiko vide,on: