‘Refuzova Ledrin’/ Modelja shqiptare tregon sakrificat: Ha vetëm banane në mëngjes, ja cili mashkull më përballon (Video)

‘Refuzova Ledrin’/ Modelja shqiptare tregon sakrificat: Ha vetëm banane në mëngjes, ja cili mashkull më përballon (Video)

Klaudia Kalia, modelja 19-vjeçare që deklaroi se ka marrë 20 mijë euro pagesë për një foto-shooting në Dubai, ka rrëfyer detaje nga jeta e saj private. E ftuar në emisionin “Ftesë në 5” me Bieta Sulon, Kalia tregoi se për modelingun ka bërë edhe sakrifica.Ndër të tjera, 19-vjeçarja u shpreh se ka pasur ditë që ka ngrënë edhe vetëm një banana në mëngjes, në mënyrë që të sihte në formë për shtype rekl,am dhe shiko vide,on: