Renato Mekolli thumbon Arbanën : Cfare është kjo kshu, si gatuhet për 5 minuta, kush është kjo …

Shefi i njohur i kuzhinës Renato Mekolli ka qenë një prej personazheve publikë që ka prezantuar librin e tij me receta gatimi në Panairin e Librit.

Mirëpo gazetari i emisionit “Thumb On”, Renaldo Sharka donte të provokonte Renaton duke bërë sikur ngatërron emrin e librit të tij dhe mesa duket ia arriti.

“Libri juaj ‘Receta për 5 minuta’ më ka pëlqyer shumë”, i thotë gazetari, teksa përmend emrin e librit të Arbana Osmanit shtype rekl,am dhe shiko vide,on