Rike Roçi zbulon në mes të emisionit vendin intim ku ka… (FOTO)

Rike Roçi është një nga vajzat e showbizit që komentohet shumë në media, sidomos për fotot prov okuese. Së fundmi ra në sy se Rike kishte bërë një tatuazh në vendin . E ftuar mbrëmjen e djeshme në “Shiko Kush Luan” në Top Channel, Rike u pyet për këtë tatuazh dhe zbuloi kuptimin e tij. “Na trego vendin dhe kuptimin e tatuazhit, thuaje ose tortën”, ishte pyetja drejtuar Rikes. “Tek cepi i bikinit dhe ka kuptim. Të kesh gjithmonë besim tek vetja”, u shpreh bukuroshja. PEr te pare videon shtyp nerek.kllam