Ka ardhur koha që këngëtarja Elvana Gjata të rikthehet me një super projekt.Këtë lajm ka qenë vetë bukuroshja që e ka bërë të ditur.Elvana ka publikuar në Instagram disa video, ku ndodhet në Gjermani dhe po punon për këngën më të re.Në postimin e saj Elvana shkruan ‘Mama’ duke lënë të kuptohet se kënga e saj e re do të mbajë këtë titull shtype rekl,am dhe shiko vide,on: