Rikthehet “Kafeneja Jonë”? Mësohet se çfarë fshihet pas fotografisë së aktorëve të serialit (FOTO)

Rikthehet “Kafeneja Jonë”? Mësohet se çfarë fshihet pas fotografisë së aktorëve të serialit (FOTO)

Shkumbin Istrefi ka zbuluar se çfarë fshihet pas fotografisë ku shihet kasti i aktorëve të “Kafeneja Jonë”.

Seriali “Kafeneja Jonë” është ndër serialet më të pëlqyera në vend, i cili tash e një kohë nuk ka vazhduar me episoda të reja, shkruan lajmi.net.

Në një postim në faqen zyrtare të “Kafeneja Jonë”, aktorët e serialit ishin ribashkuar dhe shtuan shpresat e fansave për ribashkim stipe reamen mepost dhe shiko pamjet se kur do te filloje seriali