Rina Balaj në lidhje me reperin Sin Boy?

Ajo është rikthyer në rrjetet sociale pas një kohe dhe duket se ka vendosur të mos fshehë më asgjë për publikun.Fjala është për reperen nga Istogu, Rina Balaj, e cila me rikthimin e saj po vazhdon të jetë në qendër të vëmendjes dhe njëherësh tejet e komentuar.Në mesin e shumë momenteve që publikon në rrjetet sociale, një imazh i fundit i saj me reperin Sin Boy ngjalli dyshime tek të gjithë se ka diçka më shumë mes dy artistëve ja dhe video shtype rekl,am dhe shikojeni: