Rita Ora kujton me një fotografi nu’do periudhën e pushimeve

Rita Ora kujton me një fotografi nu’do periudhën e pushimeve

Ajo luan një nga rolet kryesore të këtij filmi me rëndësi dhe pritshmëri të lartë, i cili vjen si një ripërpunim i romanit të famshëm “Oliver Twist”, të autorit Charles Dickens.Me gjithë këto angazhime, Rita duket se mezi po gjen kohë për pushime, ndaj si rrjedhojë e ndjen mungesën e pushimeve.Këtë e bëri të ditur edhe përmes një video të publikuar së fundmi në Instastory, ku shfaqet duke pozuar nu do në plazh ja dhe video shtype rekl,am dhe shikoje: