Rita Ora merr vëmendje me një tjetër veshje interesante për xhirimet e fundit të filmit të ri “Oliver Twist”

Rita Ora vendosi të bëjë disa ndryshime të vështira të martën pasdite, ndërsa filmoi skenat e saj të fundit si një Artful Dodger i shekullit 21 në setin e Twist.E njohur më mirë për zgjedhjet e saj të guximshme të modës, këngëtarja tërhoqi vëmendje me disa pantallona të gjera të punëtorëve me ngjyrë portokalli dhe një kapelë blu të fortë, teksa xhirimet filluan në rrugët e Londrës shtype rekl,am dhe shiko vide,on: