Rita Ora “të rbon” fansat me pamjen e saj

Këngëtarja shqiptare me famë ndërkombëtare, Rita Ora, së fundmi bëri një ndryshim dra stik në pamjen e saj.

Ajo vendosi të shkurtojë flokët, duke marrë kështu pamjen e një biondeje atraktive me flokë të shkurtra.

Rita vazhdon të jetë e ndjekur në rrjetet sociale nga miliona fansa, me të cilët shpesh ndan fotografi apo video të ndryshme nga përditshmëria, mirëpo në të shumtën e rasteve nuk mungojnë edhe kto pamje shtype rekl,am dhe shikojeni: