Robert Berisha ka shpresë të rikthehet me Norën, thotë se jeton bashkë me të dhe me vajzën

Robert Berisha ka shpresë të rikthehet me Norën, thotë se jeton bashkë me të dhe me vajzën

Robert Berisha po vazhdon me deklarata befasuese pas ndarjes nga Nora Istrefi.

Këngëtari mbrëmë ishte i ftuar në emisionin “Glamour Zone”, ku padyshim që foli edhe për ndarjen nga Nora Istrefi.

I pyetur nga moderatorja Ester Bylyku se me kë po jeton tani këngëtari, duke qenë se edhe kjo pjesë u komentua gjatë pas ndarjes së tyre, Robert Berisha tha se ai jeton edhe me Norën dhe Reneenë shtype rekl,am dhe shiko vide,on: