Roberti kapet mat me të dashurën e re, habit me videon që publikon!

Së fundmi ai që është vënë në qendër të vëmendjes është Roberti, pasi në rrjet po qarkullon disa foto, ku ai shfaqet pranë një vajze.Pas daljes së këtyre fotove u tha se vajza Jessica Kadiu. Ndërsa së fundmi Roberti ka publikuar disa foto në profilin e tij, ku shfaqet me Jessin, Rina Balajn dhe dy vajza të tjera.Ai thotë se së shpejti do të vij një projekt i ri, por nuk e ka mohuar dhe as pohuar nëse është në lidhje me,.shtyii’pee hapsri’en e mposht’me pr tpar vidjeon