Rovena Vodo: Ajo që kemi bërë ne për të prekurit nga tërmeti nuk është bërë as në botë (Video)

Në studion e “Top Talk”, u zhvillua një bisedë live me “Skype”, me zv.Ministren e Brendshme Rovena Voda, e cila ndodhej në Durrës e caktuar në krye të shtabit të emergjencës në atë qark. Avokati Adriatik Lapaj, shtroi në drejtim të zonjës Voda dy pyetje ja dhe video shtype rekl,am dhe shikojeni: