Roza Lati zbulon pse i kishte lyer buzët e kuqe ditën e tërmetit

Roza Lati ishte një ka personat që u bashkua me njerëzit në nevojë pas tërmetit duke i ofruar ndihmë. E ftuar në emisionin “Ditë e Re” në RTV Ora, moderatorja ka treguar se pavarësisht situatës, në të mirë dhe në të keq ajo është mësuar që të kujdeset për veten dhe pamjen e saj të jashtme, njësoj siç ka ndodhur edhe atë ditë ja dhe video shtype rekl,am dhe shikojeni: