Rr.ah.je e rëndë në Drenas, para iftarit, katër të lënduar (VIDEO)

Një rr.ah.je e rëndë u regjistrua një Drenas, njofton policia e Kosovës.
Lidhur me këtë rast janë ar.re.st.uar katër persona pasi të njëjtit pas një mosmarrëveshje e kanë sulmuar fizik.is.ht vi.kti.mën mashkull kosovar. Vik.tima ka pësuar lë.nd.ime të rën.da tr.up.ore dhe është dërguar në QKUK për tretman mjekësor.
Me urdhër të prokurort të dyshuarit pas intervistimit janë dërguar në mbajtje. Rasti është duke u trajtuar si: Per te pare videon shtyp ne rek1amen me poshte