Rudina tha se është çun beqar, Aleksi i lë të gjithë gojëhapur me reagimin e tij: Të dy…

Rudina Dembacaj ka publikuar ditën e sotme një foto në instagram me ish-bashkëshortin e saj Aleks Varfaj dhe ka shkruar mbi të “Aleksi çun beqar”.

I menjëhershëm ka qenë reagimi i tij që ka pranuar “tagun” në instastory dhe ka shkruar mbi të “të dy jemi beqar”.

Çifti duket se është ndarë zyrtarisht, të cilët nga martesa e tyre kanë edhe një vajzë shtype rekl,am dhe shiko vide,on