Sa e rende në moshën më të re dje ia morën jeten Shqiptarit në Mitrovicë

Sa e rende në moshën më të re dje ia morën jeten Shqiptarit në Mitrovicë

Albert Muja është 26-vjeçari shqiptar nga Mitrovica e Kosovës është therur për v dekje orët e para të mëngjesit të sotëm. V rasje ndodhi pas mesnate në rrugën “Artim Jashari”, Mitrovicë, ku pas një sherri, i riu u ther me th ikë nga dy persona të paidentifikuar. Nuk dihen ende detaje nga ngjarja e rëndë.

I riu n dërroi jetë në spital pas plagëve të marra, ndërsa autorët janë arra tisur dhe janë shpallur në kërkim nga policia.