”Sa të jetë Thaçi si President, s’ka koalicion LDK-VV”

Deputeti i zgjedhur nga radhët e Lëvizjes Vetëvendosje, Rexhep Selimi, në emisionin DPT te Fidani në T7, ka thënë se presidenti Hashim Thaçi s’do të lejojë të ndodhë koalicioni në mes Lëvizjes Vetëvendosje dhe Lidhjes Demokratike të Kosovës derisa ai të jetë president.
Selimi tha se ai po bën gjithçka që ky koalicion të mos ndodhë.
“Thaçi po bën gjithcka që të mos ndodhë ky koalicion. Problemi kryesor për Thaçin është koalicioni VV-LDK. Ka pasur raste kur vet Thaçi e ka thënë këtë”, është shprehur Selimi. Per te pare videon shtyp ne rekl,am