Së shpejti do bëhet nënë, aktorja e dashur për shqiptarët tregon barkun e rrumbullakosur

Aktorja e famshme nga “Ditari i princeshës”, film të cilin me siguri e keni parë të gjithë, Anne Hathaway është shtatzënë për herë të dytë. Lajmin e bukur e dha vetë aktorja në muajin korrik ndërsa sot ajo ka pozuar me barkun e rrumbullakosur.Anne ka pasur ditëlindjen dhe me anë të një fotoje ku tregon barkun e rrumbullakosur dhe dhuratat ka falenderuar fansat.“Ndjej kaq shumë dashuri këtë javë të ditëlindjes shtype rekl,am dhe shiko vide,on: