Se’ksi dhe elegante, këngëtarja 41-vjeçare “zhv’ishet” me një fustan të zi tra’sparent

Se’ksi dhe elegante, këngëtarja 41-vjeçare “zhv’ishet” me një fustan të zi tra’sparent

Ajo dukej mahnitëse të shtunën në “X Factor”, e madje Nicole Scherzinger ishte një fanse e madhe e look-ut të saj pasi e ripublikoi në “Instagram” të marten.41-vjeçarja ka publikuar disa fotografi dhe video ku shfaqet e veshur me një fustan të zi të gjatë e paksa tras’parent. Kjo veshje i nxjerr mjaft bukur dhe elegant trupin e saj me forma perfekte ja dhe video shtype rekl,am dhe shikoje: