Shiko cka i ben Policise Kosoves ky djalosh me Golf…!!(VIDEO)

Shiko cka i ben Policise Kosoves ky djalosh me Golf…!!(VIDEO)

Ne nje patrulle policore ne magjistralen ferizaj shkup nje automjet i markes vw golf nuk i rrespekton rregullat e ndalimit nga policia dhe ik nga ata mirepo me e keqja se cfare ndodhi shikoni ne videon e meposhtme $htypeni relamen e meposhtme dhe do tju hapet video shikoni se si ky i ri tenton ta shkel policin dhe i bie pak me…