Shikojeni si Vuçiç “rrethohet” nga Shqiptarët në Ohër ai ishte aq shum i friksu ar saqe dridhej si nje ….

Pas takimit informal 120 minutësh mes pritësit të këtij samiti Zoran Zaev me kryeministrin shqiptar Edi Rama dhe presidentin serb Aleksandër Vuçiç biseda u zhvendos në një darkë zyrtare në një nga restorantet e Ohrit.
Siç mund të shikoni në pamjet e siguruara nga RTV Ora News, Rama ka zgjedhur të ulet në tryezë përballë presidentit Vuçiç dhe shum shqiptar ishin ati e rrethuan per nje moment kryeministrin serb shtyp ne foton posht ketij shkrimi shih pamjet