Shitet Golf V – gjendje shum të mir, çmimi 2800 euro, arsyja po iki për Gjermani

She’s vetur: Golfi 5 eshte i regjistrum qe 6 muaj i ardhur nga gjermania eshte i thjesht eshte I rujtun ika me kaishin te ndrrum shpenzimet shum te vogla.
ABS, Radio, Dritare elektrike, Klimë(AC), Xhama me ngrohje, Airbag, Alarm, Mbyllje qendrore, ESP, Pasqyra elektrike, CD,Fellne, Kompjuter, Ngjyrë metalike, Hidraulik./ Ju ftojmë të hapni markentingun për pak sekonda dhe shfaqen pamjet ekskluzive