Shkon ta puthi kur hyn në skenë, Young Zerka ‘zbërthen’ Marinën, moderatorja: Syri i keq

Këngëtari Young Zerka ka qenë i ftuar në emisionin “Klanifornia” ku edhe ka folur për jetën e tij privat dhe atë profesionale.Mirëpo sapo ka hyrë në skenë Young Zerka ka shkaktuar një incident duke i hequr vëthët nga veshi moderatores së emisionit Marina Vjollcës.Situata e sikletshme është kaluar më të qeshura nga të dyja palët, të cilat i kanë vënë fajin syrit të keq.Tеjkаlо pаmjеn mëpоshtë X / pаs 15 sеkоndаve hаpеt vidеоја