Shkurtja e Shyhretja pajtohen për pavarësi-urime

Një lajm i madh për Kosovën është shënuar sot në shënimin e përvjetorit të pavarësisë.
Dy këngëtaret e hasmuara tash e sa kohë, Shkurte Fejza e Shyhrete Behluli, dikur shoqe të ngushta, janë pajtuar.
Kungulli.com mësohet se me ndërmjetësimin e qeverisë Kurti dhe ministrit për Integrime Evropiane, Blerim Lumi, është arritur ky pajtim. Per te pare videon e plote shtyp ne rek’lamen me poshte