Sho.kuese:Shikoni se çfar bëjnë Afrona dhe Blero.Ajo ngre xhi.nset ,ai kap (VIDEO)

Afrona dhe Blero. Ajo ngre xhi.nset ,ai kap b (VIDEO)Duket se dyshja e estrades shqiptare po behet gati te jetojne se bashku ne nje apartament.Behet fjale per Blerim Muharremin dhe Afrona Diken,te cilet kohe me pare ishin fejuar dhe se shpejti pritet te kurorzohen.Por ata kan befasuar me kte gje se fundmi,shtype rekl,amen me poshte dhe shiko vide,on