Shokon vajza e famshme shqiptare: Nuk dua të jetojë me vjehërr, ma kufizon sek.sin

Fjoralba Ponari, Nevina Shtylla, Ervin Kurti, Argjira Spanca, Alesia Bami, Antoneta Koci, Ina Kollcaku, Flori Gjini, Graciano Tagani, Olti Curri, Rudina Dembacaj, ishin ata që folën për vjehrrën, shkruan AlbanianshowIna e cila merr pjesë te emisioni ‘Përputhe’ në Top Channel ka deklaruar që nuk i pëlqen fare vjehrra.‘Unë nuk dua të jetojë me vjehërr, pasi që dua privatësi me burrin tim, unë dua që të rri në shtëpi veç në mbathje, dua që të bëjë seks në guzhinë me pas vjehërr nuk mundem. Pra dua të jetojë veç me burrin’ tha Ina.Ndiqeni emisionin më poshtë ja dhe .JA DHE VIDEO SHTYPE REKL,AM DHE SHIKO VIDE,ON E ME POSHTME