Shoku i ngushtë i Astrit Deharit zbulon se çka i tha ai në takimin e tyre të fundit (Video)

Ditën e enjte doli raporti zviceran mbi vdekjen e Astrit Deharit. Ky raport, e përjashton mundësinë që Astriti ta ketë vr,arë veten dhe lë të hapura dyshimet se ai mund edhe të jetë vr,arë.Shtype relamen dhe shiko pamjet ekskluzive vetem per ju

Për të biseduar për këtë çështje, i ftuar në Frontal T7 , ishte shoku i Astrit Deharit, Atdhe Arifi, i cili u arrestua së bashku me Deharin, nën dyshimin për sulmin ndaj Kuvendit të Kosovës.Shtype relamen dhe shiko pamjet ekskluzive vetem per ju