Shqipëria dhe Bjellorusia – Drejtpërdrejt LIVE

Shqipëria do ta sigurojë promovimin në Ligën B – nivelin e dytë të futbollit në Ligën e Kombeve – nëse e mposht Bjellorusinë sot në Tiranë në ndeshjen e fundit të grupit.Nuk ka 2 pa 3 u shpreh trajneri i kombëtares shqiptare Edy Reja, në konferencën për shtyp përpara ndeshjes ndaj Bjellorusisë, si për të vënë në dukje se objektivi i vetëm i kuqezinjve, në sfidën e sotme ndaj Bjellorusisë në Air Albania është vetëm fitorja./ Ju ftojmë të hapni markentingun për pak sekonda dhe shfaqen pamjet ekskluzive