Shqiptari i prekur nga koronavirus në Gjermani, ben apel: Mos dilni, mos jepni dorën (Video)

Gati e gjithë bota është në panik prej koronavirusit. Rastet me të infektuar po shtohen në Europë. Blerim Meholli, një emigrant shqiptar nga Kosova, i cili jeton në Gjermani ka treguar se ka rezultuar pozitiv në testin e koronavirusit. Ai është duke u marrë mjekimin e duhur kundër këtij virusi në një spital në Gjermani. Në një postim në rrjetet sociale emigranti shqiptar ka shkruar ja dhe video shtype rekl,am dhe shikojeni videon